Keçiören Daikin Servisi

Keçiören Daikin Servisi

Keçiören Daikin Servisi olarak uzman ekibimiz ile 7/24 Keçiören semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Uzun süredir bu sektörde bulunmamız nedeniyle alanlarında tecrübeli personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tüm teçhizat ve ekipmanları tam ve eksiksiz bulunduğundan makineleriniz taşınırken ve bakımı yapılırken kaliteli hizmet verdiğimizin garantisini vermekteyiz.

Keçiören Daikin Servisi olarak bulaşık makinesi,çamaşır makinesi,kombi,klima ve buzdolabı gibi bakım ve onarımını yaptığımız elektrikli cihazlarınıza 1 yıl onarım garantisi vermekteyiz. Arızalarda makinelerinizin elemanlarından birinin bozulmuş olma ihtimaline karşın yedek parça garantisi de vermekteyiz. Böylece her hangi bir parça arızalandığında hemen yenisini yerine koymak daha kolay olacaktır.

✅ Keçiören Daikin Servisi Süresi: 120 dakika
☎️ Keçiören Daikin Servisi Telefonu: 0850 309 2278

Yıllardır Keçiören merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Atölye ye alınan cihazlarınız da genel bakım ücretsiz yapılmaktadır. Sizlerde Keçiören Daikin Servisi ile ekonomik fiyatlara makinelerinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Keçiören Daikin Servisi olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş her zaman kaliteli hizmet den ödün vermeden haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Yıllardır Keçiören merkezli olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinelerinizin arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Keçiören beyaz eşyalarınız için değişmez gerçek arızalarınızda uzman bir kişiyi bulmak önemlidir çünkü bu ürünler çok hassastır yapılan arızanın tekrarlanmaması için en son eğitimi almış teknisyenlerimiz ve en donanımlı araçlarımız ile Keçiören bölgesinde da hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Keçiören Daikin Servisi 0850 309 2278 numaralı çağrı merkezi numaramız dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Keçiören Daikin Servisi

TEKNİK SERVİS DEPARTMANIMIZ 7/24 SİZLERE HİZMET VERMEKTEDİR.

0850 309 2278

Bugün: 1 kez, Toplam: 6 kez ziyaret edildi.
Hemen Satın Al
Powered by
GOLDWEB SEO

HEMEN ARA | 0850 309 2278